Андрій Коломоєць: "Рішення з приводу марганецьких маршруток знайдено!"

30.03.2017 20:51

За ініціативи депутата обласної ради, за зверненнями небайдужих городян сьогодні вперше в Марганці відбулось засідання надзвичайної комісії з контролю над правомірністю дій перевізників на міських маршрутах.

Основне завдання комісії - проведення незапланованих рейдів з перевірки рівня безпеки транспортних засобів, їхнього технічного стану, дотримання графіків і відношення до населення пільгової категорії.

Ініціативу громадськості обласний депутат разом із мером міста Оленою Жадько одразу ж підтримали, але натрапили на той факт, що попередні міські керманичі навмисне, або ж від своєї бездіяльності не оформили документи, необхідні для постійного й ефективного контролю за перевізниками.

Андрій Коломоєць так прокоментував сьогоднішню роботу комісії: "Рішення з приводу марганецьких маршруток знайдено: наразі усі нормативні акти приводяться до ладу, аби недобросовісні перевізники не змогли оскаржити висунуті їм претензії в суді, але з іншого боку, у них з'явився шанс протягом тижня впорядкувати свої документацію, автотранспорт і водіїв".

Фото 

Добавить комментарий