Пошкоджена вулиця Єдності. Хто винен?

26.12.2016 18:51

В Марганець з терміновим робочим візитом прибув депутат обласної ради, директор департаменту житлово-комунального господарства і будівництва облдержадміністрації Андрій Вікторович Коломоєць.

Приводом для візиту стало пошкодження нового дорожнього покриття (щойно після капремонту) на вулиці Єдності.

Для того, щоб розібратись, хто ж все-таки винен і як саме доведеться виправляти ситуацію, обласний депутат створив комісію, до складу якої увійшли: міський голова Марганця О. А. Жадько, її заступники О. М. Маргацька і А. В. Приймак, заступник начальника КП "Марганецьке ВУВКГ" ДОР" В. О. Ваданов, депутат міської ради М. В. Передрієнко, представник підрядника ТОВ "Спецдоррембуд" С. Ю. Нестеренко, інспектор з дорожнього нагляду сектору превенції Марганецького ВП НВП ГУНП в Дніпропетровській області, майор поліції А. А. Ткач, представник авторського нагляду ТОВ "Солід проект" В. В. Кас'янок.

Присутні заслухали звіт В. О. Ваданова, який доповів про причини пошкодження асфальтового покриття та план заходів з їх усунення і визнали неякісною роботу міськводоканалу при підготовці водопровідних мереж Марганця до осіннє-зимового періоду; також вирішили призупинити асфальтування та благоустрій тротуару на цій ділянці дороги на період відведення аварійних водопровідних мереж з-під проїжджої частини дороги.

Технічний висновок: обов'язкова термінова заміна чавунного трубопроводу на вулиці Єдності на поліетиленові труби для питної води (відповідно до ДСТУ) зі встановленням водопровідних колодязів і відключаючої арматури. Прокладання водопроводу здійснити паралельно вул. Єдності і прокласти вздовж алеї.

Видео 

Embedded thumbnail for Пошкоджена вулиця Єдності. Хто винен?

Добавить комментарий